Díjak, eredmények

Dr. Toró László TALENTUM - természettudományok és informatika verseny 2024

A Dr. Tóró László Talentum verseny 10. alkalommal került megrendezésre Temesváron, a Bartók Béla Elméleti Líceum szervezésében, március 11.-én. Orbán Dávid, az Áprily Lajos Főgimnázium, 10.A osztályos diákja jelentkezett a versenyre, és sikeresen továbbjutott a helyi és megyei szakaszon, így meghívást nyert Temesvárra, az országos döntőre. Az országos döntő 2024 március 8. és 10. között zajlott, amely keretén belül összesen 12 romániai iskola vett részt és 1 vajdasági gimnázium. A X. osztályos tanuló kategóriában, Orbán Dávid a legmagasabb pontszámot érte el informatikából és fizikából is remekül szerepelt, így dicséretben részesült.

Gratulálunk Orbán Dávid, X. A osztályos tanulónak!