Versenyek

Digitális oktatás - Nyílt hónap a mozaWeben

Tankönyveink és azok digitális változatának megismerése érdekében 2019. április 30-ig több száz kiadványunkba betekinthetnek elektronikus formában, így meggyőződhetnek arról, hogy az adott könyv, munkafüzet megfelel-e az elvárásaiknak. 

A nyílt hónap során a digitális könyvlapozó oldalon a kiadványok borítója melletti demo gombra kattintva elejétől a végéig átlapozhatják a kiadványainkat, és azt is megnézhetik, hogy a diákok a mozaikos tankönyveikben levő kóddal milyen extra tartalmakat érhetnek el. A betekintéshez bejelentkezés szükséges. A www.mozaweb.hu oktatási portálra a kiadó honlapján (www.mozaik.info.hu) regisztrált felhasználóink is be tudnak lépni.


Rólunk

Az Áprily Lajos Főgimnázium Brassó egyetlen és Brassó megye legnagyobb magyar nyelvű középiskolája, az egykori brassói Római Katholikus Főgimnázium utódja. Központi épületét Alpár Ignác tervei alapján építették föl a brassói belváros északi szögletében, az úgynevezett Tímár-telken.