Kiváló sporteredmény

Olvasóink értékelése: 0 / 5

Csillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktív

Szőke Hunor, IX. B osztályos tanuló, a brassói Corona Sport Egyesület alpesi síklubjánál szerződtetett sportoló, a február 23-24-én megrendezett „FIS Children’s Trophy” nemzetközi versenyen az U16 – fiúk kategoriájában bronz érmet nyert.

Egy héttel később, a február 27- március 1 között megrendezett országos versenyen ugyanacsak az U16-fiúk kategóriában pedig háromszoros bajnoki címet, I.helyezést szerzett: szlalom, oriás szlalom és kombinált futamokban.

Gratulálunk a szép eredményért, dicsőség az iskolánknak.