Események

ScienceHub- Komán Zsomborral a mesterséges intelligenciáról

A mesterséges intelligenciáról tanultunk együtt a második Science Hub előadáson Komán Zsombor társaságában. Köszönjük az előadónak és a közel 70 résztvevőnek. Örömmel látjuk, hogy a tudásvágy még ilyen időkben is ott lakozik bennetek?

Az esemény támogatói:
a Lidl, Fundația Comunitară Brașov, Fondul pentru un viitor mai bun keretén belül a  sCOOL projekt

                                                                           A Nebulónia


Rólunk

Az Áprily Lajos Főgimnázium Brassó egyetlen és Brassó megye legnagyobb magyar nyelvű középiskolája, az egykori brassói Római Katholikus Főgimnázium utódja. Központi épületét Alpár Ignác tervei alapján építették föl a brassói belváros északi szögletében, az úgynevezett Tímár-telken.