Tréningek előkészítése, nyomon követése

Három szervezet szorosan működik együtt a 2022. március 1.-2023. július 1. között megvalósuló programban: az Áprily Lajos Főgimnázium, az Interrégió Fórum Egyesület és a koordinátor a Cifra Palota Egyesület.

A program alapja a 10 hónapon át tartó 2 szintű 3 lépcsős kérdőíves felmérés és annak kielemzése.

A program első időszakában felvett első lépcsős kérdőív eredményeire tekintettel indultak 2022 őszén a tréningek.

A digitális kompetencia és élménypedagógia workshopokon elsajátítottak gyakorlati alkalmazását, ennek eredményeit folyamatosan nyomon követjük.

Projektünk kiemelt célja, hogy valós, már felfedezett vagy a projekt során felismert szükségletekre találjunk valós, gyakorlatban is működő megoldási módszereket.

A szoros szakmai együttműködés valósul meg a "fejlesztő" szervezetek (Interrégió Fórum Egyesület: digitális kompetencia trénerek és a Cifra Palota Egyesület: élménypedagógia trénerek) és a "felhasználók" (Ápily LAjos Főgimnázium: tanárok, diákok) között.

Cél, hogy a tréningeken szerzett tapasztalatok és hatásaik tényleges
gyakorlatközpontú megoldásként szolgáljanak.