Ingyenes bentlakás

Steluță activăSteluță activăSteluță inactivăSteluță inactivăSteluță inactivă

Az iskolától  busszal jól megközelíthető helyen, korszerűsített épület várja a magyarul tanulni vágyókat.

Az épület belső udvarral, zöldövezettel, könyvtárral és számítógépekkel berendezett közösségi teremmel, jól felszerelt hálószobákkal, konyhával, fürdőszobákkal rendelkezik.
A szobák tágasak és kényelmesek. A fiúk és lányok külön épületrészben laknak, minden szobának külön fürdőszobája van, a szobában emeletes ágyak, szekrények és asztalok vannak székekkel.

Mindkét részen külön mosógépet használhatnak. Közös tanulóterem és konyha áll rendelkezésükre, itt elektromos sütő és sütőlap, hűtők, mikrohullámú sütő, és több más eszköz található.

A Gillich Fülöp Evangélikus Diákotthont a négyfalusi Via Barcensis Egyesület működteti, illetve a Bethlen Gábor Alap támogatásának köszönhetően tudnak ingyenes szolgáltatást nyújtani.

Cím: Brassói út 245. szám, Négyfalu (Bulevardul Brașovului nr. 245, Săcele)

Telefonszám: 0722998779