Nők a Tudományban nemzetközi nap

OMMO_logo
Ma van a Nők a Tudományban nemzetközi napja. Büszkék vagyunk iskolánk volt diákjára, Marica Edinára, aki a bécsi egyetemen való tevékenysége alapján részese lehetett ennek a kampánynak. ❤️

Astăzi este Ziua Internațională a Femeilor din Știință. Sunt mândrii de fosta noastră elevă, Marica Edina, care pentru activitățile ei la Universitatea din Viena a făcut parte din această campanie.

Today is International Day of Women and Girls in Science. We are proud of our former student for taking part in this campaign based on her activity at the University of Vienna.

További információk