Régiségbúvárok

Régiségbúvárok
Az ÁLF negyedikeseinek történelmi témájú kiállítása

Október 12-én, az iskola negyedik osztályos tanulói, családjaik által féltve őrzött régiségeiből rendeztek kiállítást. A hagyományosan a történelem tantárggyal még csak ismerkedő végzős elemisek által rendezett kiállításra sokféle tárgy érkezett, régi háztartási kellékek, szerszámok, tanszerek, könyvek, de még régi idők játékai is. A kisdiákok bemutatták egymásnak a hozott régiségeket, elmesélték a mögöttük rejlő történeteket és részt vettek a kiállítás berendezésében. Az iskola diákjai, az előkészítőtől a tizenkettedik osztályig terjedően, szívesen barangoltak végig és csodálkoztak rá a bemutatott régiségekre.