Ingyenes könyvbörze diákoknak

Az áprilys pedagógusok kezdeményezésére Ingyenes könyvbörzét rendezett a Magyar tanszék március 24-én az Áprily Lajos Főgimnáziumban.

A felszólításra mintegy 270 könyv érkezett be, az iskola pedagógusainak adományaképpen, a szervezésben pedig a X. D osztály segédkezett. A börze abban állt, hogy az érdeklődő diákok ingyen vihettek haza egy vagy két kötetet, amelyet a kiállított anyagból választottak. Volt ott régi és új regény, háziolvasmány és alternatív irodalom, helyesírási tanácsadó, szótárak, gyakorlófüzetek, pszichológiai és filozófiai szakkönyvek. A diáksereg élénken érdeklődött az esemény iránt, olyannyira, hogy két szünet után már csak 20-30 könyv árválkodott a standokon.

Köszönjük Mindannyiatoknak a részvételt, az adományozóknak a támogatást, és jó olvasát kívánunk!

A szervezők