Oxford Test of English

Idéntől  iskolánk nemcsak  Cambridge és ECL vizsgáknak nyújt helyszínt, hanem Oxford tesztközpontként is működik. Az első Oxford Test of English-re, 2022 március 10-én került sor.

Iskolánk 5 diákja vett részt, szereplésük sikerrel járt.

Miben különbözik ez a teszt a többitől? A vizsgázok számítógép előtt ülve kattintanak a helyes válaszokra, írják meg az esszét illetve mondják el válaszaikat a vizsga szóbeli részében feltett kérdésekre. Egy másik előny, hogy a vizsga csak két órát tart és befejezésekor a vizsgázók perceken belül megkapják az eredményt illetve a nyomtatható pdf formátumú bizonyítványt.

Az Oxford Test of English szerepel a nemzetközileg elfogadott nyelvvizsgák között;  kiválthatja az érettségit idegen nyelvből valamint a 9.  kétnyelvű szakosztályba szükséges felvételi tesztet.

Érdeklődni lehet  Dobolyi Ildikó és Ugron Judit tanárnőknél.