Határtalanul

2019. október 7-én reggel elindultunk el Brassóból Miskolc irányába a 15-ös és a 2-es számú Általános Iskolák hetedik osztályosaival.

Május 20-án ellátogattak hozzánk a szegedi Kőrösy József Szakgimnázium diákjai és tanárai, az Együtt  nyelveket beszélünk pályázat második mobilitása keretén belül.

Diákjaink nagy örömmel várták hétfőn diáktársaikat, akikkel március végén ismerkedtek meg és barátkoktak meg Szegeden.

2019. március 27-30. között zajlott Szegeden a brassói Áprily Lajos Főgimnázium és a szegedi Kőrösy József Szakgimnázium legújabb Határtalanul! programjának első mobilitása (Hat 18-02-0230-as számú pályázat), amely idén az Együtt nyelveket beszélünk címet viseli.