Díjak, eredmények

Mikes Kelemen Tantárgyverseny Megyei Szakasz 2024 - Díjak és eredmények

2024. március 23-án zajlott az Áprily Lajos Főgimnáziumban a Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny megyei szakasza. Iskolánk diákjai a következő eredményeket érték el a megmérettetésen:

V. osztály:

XII. osztály:
Farkas Erika - I. díj
Harkó Nagy Zsuzsanna - III. díj

Felkészítő tanáraik: Bokor Katalin, Fülöp Károly, dr. Gál Andrea, Kis Edith és Lemhényi Elemér

Erzse Mária Szeréna, Orbán Dávid, Farkas Erika, Benedek Boglárka és Soós Magor  képviselik iskolánkat a tantárgyverseny országos szakaszán, amelyet 2024. április 19-22. között szerveznek meg Sepsiszentgyörgyön.

Gratulálunk az eredményekhez, és sok sikert kívánunk a továbbjutó diákoknak.

A megyei bizottság nevében:

Lemhényi Elemér, magyartanár