Díjak, eredmények

Őszirózsa Népdalvetélkedő és a Kriza János Mesemondó verseny eredmények

Őszirózsa Népdalvetélkedő és a Kriza János Mesemondó verseny eredmények

Alig kezdődött meg a tanév, sorra érkeztek a versenyfelhívások. Iskolánk elemistái maguk mögött hagyva a vakáció élményeit, válaszoltak a kihívásra.

Szeptember 22-én részt vettek az Őszirózsa Népdalvetélkedő és a Kriza János Mesemondó verseny megyei szakaszán Négyfaluban, a Zajzoni Rab István Középiskolában.

Díjazottak:

I.díj -Márton Vivien-népdalverseny, I. osztály, tanító Sándor Hajnalka

1. díj -Borzási Kamilla- mesemondó verseny, I. osztály, tanító

Sándor Hajnalka

1. díj- Nagy Krisztina- népdalverseny, III.osztály, tanító

Kósa Székely Enikő

III. díj- Lőrinczi Örs- mesemondó verseny, IV. osztály, tanító Kristóf Mária Enikő

Dicséret -Ciusa Yannis Sebastian- népdalverseny, IV. osztály, tanító Kristóf Mária Enikő