ERASMUS +

It's a win-win: Enhanced English - Enhanced Economic

A pályázat azonsítója:2021-1-RO01-KA122-VET-000017179 

A projekt fő célkitűzései:
1. A gazdasági angol nyelvtudás fejlesztése.
2. Gyakorlati tapasztalat biztosítása a gazdaságtan területén.
3. A tanárok tudásának és készségeinek fejlesztéseOlvasd tovább...

Iskolánk diákjai és tanárai továbbképzőn vettek részt Cipruson, Limassol városában az Erasmus program jóvoltából. A helyi Shipcon társaság közreműködésével pedagógusaink a vállalkozásközpontú gondolkodásról hallgattak előadássorozatot, illetve megismerkdetek a helyi kultúra néhány elemével.
A képzésen főként kelet-európai országokból érkező pedagógusok vettek részt, akik együtt alakították ki a képzés multikulturális, tapasztalatcserén alapuló jellegét. Diákjaink a közgazdaság profilú osztályt képviselték több hetes gyakornokoskodásukon, amely szintén Limassolban zajlott. Vendéglátóipari, marketing és menedzsment téren szereztek tapasztaltot, és természetesen a ciprusi viszonyokkal ismerkedtek.Despre noi

Colegiul Național “Áprily Lajos” este cea mai mare instituție cu predare în limba maghiară din județul Brașov și Țara Bârsei. Colegiul se află în partea nordică a centrului istoric Brașov.