ERASMUS +

SENtor-Exchanging Experiences and Practices in Mentoring SEN Children

A pályázat neve magyarul:

Tapasztalatcsere és gyakorlati módszerek elsajátítása a speciális nevelési igényű (SNI) gyerek oktatásában

A pályázat azonsítója: 2021-1-HU01-KA210-SCH-000032368

A SENtor Erasmus+ projekt keretén belül, május 14-21 között tanulmányi úton vettünk részt Litvániában. A Panevezys városában megszervezett programok alatt különböző intézményeket, központokat és iskolákat látogattunk meg. Betekintést nyerhettünk a litvániai oktatási rendszerbe, mely támogatja a speciális nevelési igényű gyerekek fejlesztését és integrálását.

Olvasd tovább...

Az alábbi kérdőíveket a ,,Tapasztalatcsere és gyakorlati módszerek elsajátítása a speciális nevelési igényű (SNI) gyerekek oktatásában " című pályázat keretében írtuk partnereinkkel.

Segítséget nyújt a válaszuk a kihívások feltérképezésében a SNI tanulókkal folytatott oktató-nevelő munka terén.

Köszönjük az együttműködést!

SENtor-Beszámoló a 2022. szeptember 11-17 között lezajlott Teaching-Learning Activity II Erasmus+ tevékenységeiről
Kérdőív eredmények

SENtor 2023Rólunk

Az Áprily Lajos Főgimnázium Brassó egyetlen és Brassó megye legnagyobb magyar nyelvű középiskolája, az egykori brassói Római Katholikus Főgimnázium utódja. Központi épületét Alpár Ignác tervei alapján építették föl a brassói belváros északi szögletében, az úgynevezett Tímár-telken.