Díjak, eredmények

Implom József Helyesírási Verseny megyei döntő 2024

2024. január 13-án iskolánk adott otthont az Implom József Helyesírási Verseny megyei döntőjének. A versenyen 14 diák mérte össze tudását. Az országos szakaszra, amelyet Sepsiszentgyörgyön szerveznek meg 2024. február 2-4. között, iskolánkat a következő diákok képviselik: Nagy Szilvia (XI.A osztály), Nagy Zsófia-Csenge, Kalamár Zsófia-Beatrix (X.C osztály), Andrási Szilárd (XI.A osztály), Hadnagy Tímea (XI.B osztály) és Lepedat Miriam (IX.C osztály). Felkészítő tanáraik: Bokor Katalin, Kis Edith és Lemhényi Elemér.

Köszönöm a diákoknak a részvételt és a kollégáknak a segítséget.

Lemhényi Elemér, megyei szervező