Díjak, eredmények

Mesék szárnyán mesevetélkedő- I.forduló

MESÉK SZÁRNYÁN mesevetélkedő I.forduló

A MESÉK SZÁRNYÁN három fordulós országos mesevetélkedő I. szakaszára az Áprily Lajos Főgimnáziumban került sor, 2023. november 11-én.

Brassó megyéből 12 csapat jelentkezett.

Iskolánkat 5 csapat képviselte, a III. A osztályból az Okos sünik és a Repülő rókák, a IV. osztályból a Négy csillag, a Napsugaras manók és a Farkasok. Négy csapat továbbjutott a II. szakaszra, amely 2023. december 9-én lesz.

Köszönjük a kollégák szervezésben nyújtott segítségét és a 105-ös számú Szemlér Ferenc cserkészcsapat közreműködését.