Díjak, eredmények

Mikes Kelemen Magyar Nyelv és irodalom Tantárgyverseny- megyei szakasz eredménye

Az Áprily Lajos Főgimnáziumban zajlott március 11-én, szombaton a Mikes Kelemen Magyar Nyelv és irodalom Tantárgyverseny megyei szakasza. A megmértettetésen 62 diák vett részt, a megye 8 iskolájából. Három órányi értelmes munka után a magyartanárokból álló értékelő bizottság kijavította a dolgozataikat. Az alábbiakban közöljük az eredményeket, a diákok személyiségi jogait védő kódot kaptak, annak segítségével tudják megkeresni az általuk elért pontszámot.

Gratulálunk minden egyes résztvevőnek!Rólunk

Az Áprily Lajos Főgimnázium Brassó egyetlen és Brassó megye legnagyobb magyar nyelvű középiskolája, az egykori brassói Római Katholikus Főgimnázium utódja. Központi épületét Alpár Ignác tervei alapján építették föl a brassói belváros északi szögletében, az úgynevezett Tímár-telken.