Díjak, eredmények

Mikes Kelemen Magyar Nyelv és irodalom Tantárgyverseny- megyei szakasz eredménye

Az Áprily Lajos Főgimnáziumban zajlott március 11-én, szombaton a Mikes Kelemen Magyar Nyelv és irodalom Tantárgyverseny megyei szakasza. A megmértettetésen 62 diák vett részt, a megye 8 iskolájából. Három órányi értelmes munka után a magyartanárokból álló értékelő bizottság kijavította a dolgozataikat. Az alábbiakban közöljük az eredményeket, a diákok személyiségi jogait védő kódot kaptak, annak segítségével tudják megkeresni az általuk elért pontszámot.

Gratulálunk minden egyes résztvevőnek!