Felavatták az Áprily Lajos Főgimnázium tornatermét

Felavatták az Áprily Lajos Főgimnázium a Sport mindenkinek elnevezésű program keretében felújított tornatermét. Az iskola 16600 lej értékű pályázatot nyert meg a brassói Közösségi Alapítvány, illetve a Decathlon jóvoltából, amelyet a tornaterem meszelésére, feljavítására fordíthattak. A munkálatok részét képezte az is, hogy a régi, tűzveszélyes lambéria helyett a falakat gumialapú borítással borkolták, valamint új bordásfalakat szereltek fel.

A felújított tornatermet a támogató szervezetek képviselőinek jelenlétében nyitották meg, az ÁLF diákjai kosárlabda-játékot, tornát, táncot mutattak be a rendezvényen.