Események

Ez a ház bontásra vár

Tennesse Williams: Ez a ház bontásra vár
A Grimasz színjátszócsoport előadása október 28-án, szombaton, 14.00 órakor, az Áprily Lajos Főgimnáziumban,a Grimasz-teremben.

Az előadás két tinédzser – egy tragikus sorsú kislány (Willie) és egy kalandra vágyó fiú (Tom) –találkozása. A színpadi történetben emlékképeket idéznek fel és kísérletet tesznek a múltból való menekülésre egy kilátástalan helyzetből, amire talán van egy pici, halványan pislákoló remény…. 

Szereposztás: Ferencz-Nagy Zoltán (Tom), Bodor Anita (Willie). Rendező: Bálint Ferenc

 

 Szeretettel várunk mindenkit!Rólunk

Az Áprily Lajos Főgimnázium Brassó egyetlen és Brassó megye legnagyobb magyar nyelvű középiskolája, az egykori brassói Római Katholikus Főgimnázium utódja. Központi épületét Alpár Ignác tervei alapján építették föl a brassói belváros északi szögletében, az úgynevezett Tímár-telken.