Események

Az idén is megszervezzük a már hagyománnyá vált adventi vásárt. A gyerekek osztályonként külön-külön  standoknál árulják portékájukat. Gyertek el, lesz mennyei édesség és finom meleg ital, csecsebecse és kedves  hang.

A Petőfi Irodalmi Múzeum Arany János előtt tisztelgő reprezentatív kiállításának ad teret iskolánk udvara. Köszönjük a Brassói Lapoknak.

Kötetlenül előadássorozatunk következő előadója Dr. Pieldner Judit, egyetemi docens, aki 2018. január 23-án, kedden, 18 órai kezdettel mágikus realizmus és minimalista realizmus a kortárs magyar és román filmekben témáról fog beszélni.